Театральна студія | Студія мистецтв Smile:)

Театральна студія

“Весь світ – театр, в ньому жінки, чоловіки – усі актори”

Детская театральная студия

     Наша театральна студія — це школа розвитку необхідних навичок і почуттів людини, що передаються за допомогою, “її величності Гри”, яка так притаманна дітям. Під час навчання в театральній студії, людина не тільки пізнає природу гри, але й розвиває увагу, комунікабельність, винахідливість, реакцію та пам’ять, до речі творча студія може бути чудовим доповненням.
Під керівництвом наших професійних викладачів, усі, від дитини до дорослого, відчують на собі увагу захоплених глядачів та отримають насолоду від енергії сцени.
    Велика кількість методів навчання роблять кожне заняття цікавим та неповторним. У ході роботи багато часу приділяється сценічній мові та пластиці, що допомагають більш впевнено та професійно виглядати на сцені та в житті. Ви ознайомитеся з різноманітними видами та жанрами акторської професії, а також отримуєте можливість заглянути за лаштунки професії режисера та дізнатися як народжуються шедеври театру та кіно.

 

 До абонементу входять:

групові та індивідуальні заняття 1 або 2 рази на тиждень, з предметів:

  • акторська майстерність;
  • сценічна мова;
  • сценічна пластика.

Детская театральная студия

Кожен новий гість має право на перше ВИПРОБУВАЛЬНЕ заняття.*

    До того ж є можливість займатися з викладачем індивідуально за зручним для Вас графіком, а також займатися за спеціальною програмою, що розроблена нашими викладчами і включає заняття у декількох студіях одразу.
 
Якщо Ви розгледіли талант своєї дитини та бажаєте показати його всім – наша команда висококваліфікованих майстрів з легкістю зроблять спеціальний шоу-номер для Вашої дитини з метою виступу на концертах, конкурсах та фестивалях найвищого рівня.
 
А також за Вашим бажанням ми можемо розмістити портфоліо та відеопроби Вашої дитини до Всеукраїнської кастинг-бази, що надасть можливість брати участь у кастингах на зйомки кіно та рекламних проектах.
Усі групи формуються кількістю не більше 10 осіб та за віковими ознаками та рівнем підготовки.
Один раз на рік кожен вихованець Студії мистецтв Smile має можливість взяти участь у звітному концерті-виставці, що проходить у кращих концерт-холлах Києва в оточенні зірок українського шоу-бізнесу. 

*на випробувальне заняття обов’язковий запис у адміністратора за телефонами рецепції.