цветы цветы
Христина Дейлик
Викладач акторської майстерності

Закінчила Київський Націоналтний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого, майстерня Д.М. Богомазова.
Має п’ятирічний досвід роботи у театрі і кіно. Працює у Малому театрі , також грає вистави в Молодому та Дикому театрах.

Вистави , які наразі у репертуарі : « Маклена Граса» — роль Маклена Граса ( Малий театр), «Мать його» — роль 100 літня Зоя Марківна (Малий театр), «120 ударів на хвилину» (Малий театр), « Місце для Дракона» — роль Князівна Настасія, «Холодна м’ята» — роль Олька ( Малий театр), «Яма» — роль Любка ( Молодий театр), « Кайдаші 2.0» — роль Мелашка ( Дикий театр), казка — хорор « Синя Борода» — роль Настя ( Дикий театр).

Ролі у кіно: фільм «Вулкан» , режисер Роман Бондарчук , головна жіноча роль — Марушка, т/с « Любов з ароматом кави», режисер Олег Туранський , роль — Таня ,
т/с «Жіночий лікар», режисер Павло Мащенко, роль — Ольга, т/с « Сага» режисер Дмитро Лактіонов , роль — Аллочка, т/с « Капітанша — 2» , режисер Володимир Янощук, роль — медсестра, т/с « Папанькі» , режисер Олександр Кананович , роль — секретарка Магда , т/с « Забудь і згадай», режтсер Максим Мехеда, роль- Таня .

« Для мене театр — це невпинний пошук. Пошук варіантів , інтерпретацій , емоційного досвіду , різності та глибин в собі , тем , ідей , сюжетів , істин , сенсів . Це світ , вивчаючи який , стаєш ширшим і на собі відчуваєш багато того, що здається неможливим у повсякденному житі . І своїх учнів я навчаю саме пошуку. Мій курс спрямований на те , аби розбурхати , пробудити та спрямувати уяву дітей на пошук творчості , на пошук складного у простому . А також на усвідомлення своїх особливостей , на сміливу і чітку подачу себе та вільну передачу та переживання емоцій».

khdeiluk@smilestudio.kiev.ua
Наші молоді, професійні та енергійні викладачі завжди готові
повністю “перевернути” Ваше уявлення про навчальний процес.
голубое облако розовое облако
Розвиток і творчість
в одному місці!
цветы
Контакти
  • Наша адреса
  • м. Київ, 04210
    пр-т, Володимира Івасюка, 8К9,
    ТОВ "Смайл Студія"
    ЄДРПОУ 43055875
цвкты
маєте питання чи пропозиції?
Заповніть форму і ми з вами зв’яжемось найближчим часом
×
Дякую!
Ваше повідомлення успішно відправлене!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
конверт Написати директору
play hover play
вгору