цветы цветы

Лист

Шановні клієнти!

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 12 березня 2020 року на всій території України був запроваджений карантин, у зв’язку з чим ТОВ «Смайл Студія» вимушено було призупинити роботу та перевести заняття в режим онлайн.

При цьому всі діючі абонементи були подовжені на період карантину. Але, нажаль, наш орендодавець по приміщенню на Осокорках змусив нас виїхати з приміщення, незважаючи на діючий карантин.

У зв’язку з цим, вимушені Вам повідомити, що відділення Студії Смайл за адресою Дніпровська Набережна, 26Г закрито з 27.04.2020р.
Згідно п.22 «Правил відвідування Студії мистецтв Smile»: При використанні хоча б одного заняття з нового абонементу, абонемент вважається таким, як активований та використаний. Повернення коштів готівкою з такого абонементу є неможливим. Тому Студія мистецтв Smile надає можливість відпрацювати всі діючи абонементи онлайн у період карантину, або після виходу з карантину безпосередньо в Студії на Оболоні за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 8К9 до 31серпня 2020р.

Якщо куплений абонемент не був активований станом на 27.04.2020р, то сума за таким абонементом буде компенсована клієнту у строк 45 днів з моменту виходу з карантину.

З повагою,
Директор Студії мистецтв Smile
Павло Глазков
28 квітня

голубое облако розовое облако
Розвиток і творчість
в одному місці!
цветы
Контакти
  • Наша адреса
  • м. Київ, 04210
    пр-т Героїв Сталінграда, 8К9,
    ТОВ "Смайл Студія"
    ЄДРПОУ 43055875
цвкты
маєте питання чи пропозиції?
Заповніть форму і ми з вами зв’яжемось найближчим часом
×
Дякую!
Ваше повідомлення успішно відправлене!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
конверт Написати директору
play hover play
вгору