цветы цветы
Smile, шоу «Круче всех» і Світлана Тарабарова

Наші вихованці стали учасниками відомого шоу на телеканалі Інтер «Круче всех». Софія Малюга, Павло Гавриченко та Ксенія Наумова підготували до виступу на ефірі дуже цікавий та незвичайний номер разом із Світланою Тарабаровою, яка наживо співала свій відомий хіт «Цунамі», а вони демонстрували трюки із скакалкою. Цьому діти навчились на заняттях із Skipping, що є авторською методикою нашого засновника та директора Павла Глазкова.

Дітей дуже захопила участь у знімальному процесі: вони змогли відчути себе справжніми зірками! Більше того, Світлана пообіцяла зняти дітей у своєму наступному відеокліпі — і дотримала свого слова! Діти вже взяли участь у зйомках кліпу на нову пісню, тож чекайте зовсім скоро на екранах всіх музичних каналів України нашу спільну роботу!

А тут можна почитати про те, як сама Світлана розповідає про участь у проекті разом із нашими маленькими талантами: тисніть тут.А ось сюжет з програми “Ранок з Інтером” про те, як наші зірки брали участь у зйомках кліпу Світлани Тарабарової.


ЄДРПОУ 43055875">
голубое облако розовое облако
Розвиток і творчість
в одному місці!
цветы
Контакти
  • Наша адреса
  • м. Київ, 04210
    пр-т, Володимира Івасюка, 8К9,
    ТОВ "Смайл Студія"
    ЄДРПОУ 43055875
цвкты
маєте питання чи пропозиції?
Заповніть форму і ми з вами зв’яжемось найближчим часом
×
Дякую!
Ваше повідомлення успішно відправлене!
Ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
© Smile 2023. Всі права захищені.
play hover play
вгору